Zakládání a.s. a s.r.o. společností, firem

Měsíční archív: Březen 2012

Ready made společnosti

READY MADE s.r.o. za 26.900,- Kč vč. DPH bez skrytých poplatků!

Mnoho začínajících podnikatelů stále ještě neví, že k začátkům svého podnikání nepotřebují absolvovat nekonečné běhání po úřadech a shánění potřebných dokumentů. Mnohem příjemnější variantu totiž nabízejí firmy, které nabízejí k odkupu tzv. ready made společnosti.

Ready made společnosti jsou již založené firmy, které čekají na odkoupení konečným vlastníkem, a které a byly založeny právě za tímto účelem.

Nemají tedy žádnou podnikatelskou historii. S koupí ready made společnosti se tak nespojují žádná rizika.

Výsledná společnost je stejná, jakou byste si založili prostřednictvím úřadů sami. Koupě ready made společnosti je ale o mnoho výhodnější, než klasické zakládání, a to hned z několika důvodů.

Kromě samotného času, který byste na úřadech strávili, ušetříte i peníze. Zakoupení společnosti stojí sice kolem 25 000 Kč v případě společnosti s ručením omezeným a kolem 70 000 Kč v případě akciové společnosti, nemusíte však skládatžádný základní kapitál. Ten je již složen firmou, která ready made společnost založila. Pokud tedy chcete podnikat, ale nemáte potřebných 200 000 Kč na založení s.r.o. nebo 2 000 000 Kč na založení a.s., ready made společnosti jsou pro Vás výhodnou volbou.

Název společnosti si přitom nemusíte nijak složitě mezi nabízenými ready made společnostmi volit. Počítá se totiž s tím, že ho jednoduchým administrativním krokem změníte, na jméno, které jste si sami zvolili.

READY MADE a.s. za 63.900,- Kč bez DPH a bez skrytých poplatků!

 

Vložil Firmy ready made, Založení společnosti | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Ready made akciové společnosti, a.s.

Kromě společnosti s ručením omezením, která je na našem trhu nejvyužívanější možností podnikání, poskytovatelé ready made společností nabízejí možnost zakoupení i akciových společností. Parametry nákupu pro ready made a.s. se od ready made s.r.o. liší zejména cenou, která je z povahy prodávané společnosti samozřejmě vyšší.

Ready made a.s. poskytují při založení také dvojitý komfort. V první řadě nemusíte nikam chodit a nic zařizovat.

V neposlední řadě pak nemusíte skládat kapitál, který u akciových společností při založení činí 2 000 000 nebo 20 000 000 Kč v závislosti na povaze založení.

U všech ready made společností samozřejmě platí, že nemají žádnou podnikatelskou historii a nejsou tak zatíženy žádnými závazky. Samozřejmostí je pak i možnost společnost přejmenovat podle svých požadavků. Při koupi ready made a.s. se tak nemusíte ohlížet na jméno společnosti, kterou koupíte.

Cena ready made akciové společnosti se u běžných nabídek pohybuje kolem 90 000 Kč, najít se však i nabídky levnější. Důležité je si ale ověřit, co cena, kterou za ready made a.s. zaplatíte, opravdu obsahuje. Některé firmy poskytující ready made společnosti si totiž účtují některé kroky mimo tento základní poplatek. Vždy je tak důležitácelková cena, nikoliv cena inzerovaná.

Vložil Firmy ready made, Ready made a.s. | Štítek | Zanechat komentář

Ready made společnosti s ručením omezeným, s.r.o.

Společnost s ručením omezením je nejčastější formou podnikání, se kterým se lze v České republice setkat. Jestliže i Vy uvažujete o založení takové společnosti, rozhodně zvažte, zda chcete společnost zakládat sami. Mnohem jednodušší je totiž zakoupit tzv. ready made s.r.o., která je pro Vás připravena k okamžitému využití bez jakýchkoliv složitých administrativních kroků.

Zakoupení ready made s.r.o. je samozřejmě úplně bezpečné. Nakupujete totiž kompletní společnost, která ale nemá žádnou podnikatelskou historii. Není tudíž zatížena ani špatnou pověstí, ani případnými dluhy. Stav společnosti je stejný, jako kdybyste si ji založili vlastními silami, v tomto případě se ale vyhnete shánění potřebných razítek i složení základního kapitálu, který normálně činí 200 000 Kč.

Cena ready made s.r.o. se pohybuje kolem 25 000 Kč, přičemž je v ceně nejčastěji zahrnuto kompletní založení společnosti a její zápis do obchodního rejstříku, registrace společnosti k dani z příjmů právnických osob a převod celé společnosti včetně předání veškerých dokumentů.

Při využití dalších služeb, jako je například pronájem sídla firmy nebo změna názvu společnosti apod., se samozřejmě cena ready made společnosti může mírně navýšit. Výše těchto částek však již není nijak závratná.

Vložil Firmy ready made, Ready made s.r.o. | Štítek | Zanechat komentář

Postup založení s.r.o. 2012

Celá řada začínajících podnikatelů si pokládá otázku, jak založit s.r.o.

Odpověď na tuto otázku přitom může daleko jednoduší, než by se mohlo zdát.

V dnešní době totiž nemusíte společnost s ručením omezeným zakládat na příslušných úřadech sami, ale můžete si ji zakoupit již založenou.

Pokud se rozhodnete pro založení s.r.o. vlastními silami je zapotřebí zajistit několik kroků:

  1. Potřebujete společenskou smlouvu nebo zakladatelskou listinu, které musí být notářsky ověřeny.
  2. Složit základní kapitál, který činí 200 000 Kč, přičemž vklad jednoho společníka musí činit nejméně 20 000 Kč.
  3. Zařídit si živnostenské oprávnění.
  4. Vybrat název firmy a nechat zapsat firmu do obchodního rejstříku.
  5. Zaregistrovat firmu na příslušných úřadech a zajistit tak sociální zabezpečení, registraci zdravotních pojišťoven pro zaměstnance a registraci k vybraným daním.

Pokud chcete být tohoto administrativního kolečka ušetřeni, můžete zakoupit již vytvořenou ready made společnost. U ní není třeba skládat kapitál ani registrovat firmu na příslušných úřadech. Vše je již předem zajištěno. Vy pouze zaplatíte částku, která se pohybuje okolo 25 000 Kč, a dostanete společnost ve stavu, jakou byste si zřídili sami, kdybyste vykonali všechny zmíněné kroky.

Vložil Firmy ready made, Ready made s.r.o., Založení společnosti | Štítek , , , , , , | Zanechat komentář

Ready made 2012

Chcete-li realizovat své podnikatelské sny a nápady, můžete tak učinit bez čekání. Není potřeba mít obavy z dlouhého zakládání společnosti a ze složité administrativy, která by Vás v případě založení firmy čekala. Využít totiž můžete ready made 2012, které Vám umožní podnikat ihned.

Ready made společnosti, které jsou poskytovány právě k účeluprodeje začínajícím podnikatelům, kteří by se s administrativními kroky jen těžko k samotnému založení společnosti dostali, nebo pro ty, kteří chtějí podnikat rychle a bez čekání na povolení a zápisy na úřadech.

Převod ready made společnosti totiž netrvá déle než několik hodin. Většinou do tří dnů je již nová firma schopna samostatně podnikat veškeré právní kroky, a je již plně pod novým majitelem. Jméno této společnosti si samozřejmě může nový majitel zvolit podle svého. Nový název je pak zapsán do obchodního rejstříku a na dalších úřadech, stejně jako všechny změny, které se převodem uskuteční. Tovše Vám však zajistí firma, od které ready made společnost kupujete.

Ready made 2012 je v tomto roce tedy výbornou příležitostí jak začít s podnikáním. Neskládejte základní kapitál ani se nezdržujte jednání s úřady. Využijte možnost podnikat bez zbytečných obav o to, zda jste při zakládání své firmy nic nezanedbaly.

READY MADE s.r.o. za 26.900,- Kč vč. DPH bez skrytých poplatků!

Vložil Firmy ready made, Založení společnosti | Štítek , , , | Zanechat komentář