Zakládání a.s. a s.r.o. společností, firem

Ready made akciové společnosti, a.s.

Kromě společnosti s ručením omezením, která je na našem trhu nejvyužívanější možností podnikání, poskytovatelé ready made společností nabízejí možnost zakoupení i akciových společností. Parametry nákupu pro ready made a.s. se od ready made s.r.o. liší zejména cenou, která je z povahy prodávané společnosti samozřejmě vyšší.

Ready made a.s. poskytují při založení také dvojitý komfort. V první řadě nemusíte nikam chodit a nic zařizovat.

V neposlední řadě pak nemusíte skládat kapitál, který u akciových společností při založení činí 2 000 000 nebo 20 000 000 Kč v závislosti na povaze založení.

U všech ready made společností samozřejmě platí, že nemají žádnou podnikatelskou historii a nejsou tak zatíženy žádnými závazky. Samozřejmostí je pak i možnost společnost přejmenovat podle svých požadavků. Při koupi ready made a.s. se tak nemusíte ohlížet na jméno společnosti, kterou koupíte.

Cena ready made akciové společnosti se u běžných nabídek pohybuje kolem 90 000 Kč, najít se však i nabídky levnější. Důležité je si ale ověřit, co cena, kterou za ready made a.s. zaplatíte, opravdu obsahuje. Některé firmy poskytující ready made společnosti si totiž účtují některé kroky mimo tento základní poplatek. Vždy je tak důležitácelková cena, nikoliv cena inzerovaná.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Firmy ready made, Ready made a.s. a označen . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.