Zakládání a.s. a s.r.o. společností, firem

Ready made společnosti s ručením omezeným, s.r.o.

Společnost s ručením omezením je nejčastější formou podnikání, se kterým se lze v České republice setkat. Jestliže i Vy uvažujete o založení takové společnosti, rozhodně zvažte, zda chcete společnost zakládat sami. Mnohem jednodušší je totiž zakoupit tzv. ready made s.r.o., která je pro Vás připravena k okamžitému využití bez jakýchkoliv složitých administrativních kroků.

Zakoupení ready made s.r.o. je samozřejmě úplně bezpečné. Nakupujete totiž kompletní společnost, která ale nemá žádnou podnikatelskou historii. Není tudíž zatížena ani špatnou pověstí, ani případnými dluhy. Stav společnosti je stejný, jako kdybyste si ji založili vlastními silami, v tomto případě se ale vyhnete shánění potřebných razítek i složení základního kapitálu, který normálně činí 200 000 Kč.

Cena ready made s.r.o. se pohybuje kolem 25 000 Kč, přičemž je v ceně nejčastěji zahrnuto kompletní založení společnosti a její zápis do obchodního rejstříku, registrace společnosti k dani z příjmů právnických osob a převod celé společnosti včetně předání veškerých dokumentů.

Při využití dalších služeb, jako je například pronájem sídla firmy nebo změna názvu společnosti apod., se samozřejmě cena ready made společnosti může mírně navýšit. Výše těchto částek však již není nijak závratná.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Firmy ready made, Ready made s.r.o. a označen . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.