Zakládání a.s. a s.r.o. společností, firem

Virtuální sídlo společnosti Praha

Mít sídlo v Praze si přeje mnoho živnostníků a podnikatelů, protože se jedná o opravdu dobrou adresu, která naláká spoustu zákazníků. Navíc mnoho z nich trochu naivně doufá, že v množství dalších firem se snáze vyhnou kontrole finančního úřadu.

Pokud však v Praze firma opravdu nesídlí, může být zapsání sídla firmy do obchodního rejstříku problém.

Zejména od roku 2012, kdy je schválena novela zákona, která nařizuje, aby firma doložila svůj právní vztah k zapsanému sídlu.

I přesto lze přemístění sídla společnosti do Prahy celkem jednoduše vyřešit. Mnoho firem totiž nabízí tzv. virtuální sídla, která může využít každý živnostník či společnost bez toho aby zákon porušovala. Zastupují totiž vlastníka tohoto virtuálního sídla opravdu plnohodnotně. Nejedná se tak o „schránkovou firmu“, která nelze dohledat, a proti kterým je právě novela zákona vystavěna.

Kromě samotného zápisu sídla do obchodního rejstříku tak v Praze můžete mít i svou virtuální kancelář, která Vámzajistí přeposílání poštovních zásilek, přesměrování telefonních hovorů, komunikaci se zákazníky, kteří Vás přišli navštívit apod. Vaše expanze dostat hlavního města tak bude o mnoho jednodušší bez starostí, které byste měli při zařizování vlastní kanceláře.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Firmy ready made, Založení společnosti a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.