Zakládání a.s. a s.r.o. společností, firem

Prodej ready made společností

Ready made společnost je předzaložená společnost, která je již registrována. Nemá ale žádnou podnikatelskou historii, protože je určená pouze k prodeji novému majiteli.

Prodej ready made společností tak značně usnadňujezačínajícím podnikatelům rozjet společnost bez toho, aby sami museli společnost složitě zakládat a věnovat se administrativě. Pokud si totiž podnikatel ready made společnost zakoupí, vše bude zařízeno v ceně prodeje. Zároveň nemusí skládat základní kapitál a může téměřihned začít se svou firmou podnikat.

Společnost Profispolečnosti.cz nabízí širokou nabídkou ready made společnosti, které jsou určeny k okamžitému převodu na nového podnikatele. Společnost samozřejměgarantuje 100% nulovou obchodní historii společnosti i splacený základní kapitál. Vybírat můžete ze tří právních firem – s.r.o., a.s. a evropské společnosti.

Založení společnosti na míru

Kromě zakoupení ready made společnosti si u firmy Profispolečnosti.cz můžete objednat i založení společnosti. Firma tak za Vás vytvoří úplně novou společnost, kterou zapíše do obchodního rejstříku a zajistí další potřebné administrativní kroky k tomu, abyste se mohli co nejdříve bez vedlejších starostí věnovat svému podnikání.

Komentáře jsou uzavřeny.