Zakládání a.s. a s.r.o. společností, firem

Prodej akciové společnosti

Akciová společnost je jedním z typů právních forem podnikání, které lze na území České republiky využívat. Pokud chcete takovou společnost založit, počítejte s tím, že se jedná o opravdu složitý proces, který Vám zabere i několik týdnů.

Daleko jednodušší je využít prodeje akciové společnosti, kterou nabízejí firmy obchodující s ready mede společnostmi. Ready made a.s. je totiž firma, která je založená právě za účelem prodeje. Nemá tedy žádnou právní ani ekonomickou historii a jsou připraveny k zahájení podnikání.

Prodej takovéto ready made a.s. probíhá jednoduše během několika hodin případně dnů. Pro uskutečnění prodeje, tedy převodu firmy na nového majitele není potřeba, abyste znali dokonale legislativu nebo navštěvovali množství úřadů, které je nutné obejít při běžném zakládání. Stačí, když prodejci doložíte základní informace o budoucích vlastnících a jednatelích společnosti a poskytnete potřebné osobní údaje a plné moci k převodu. Vše bude vyřízeno za Vás.

Cena ready made a.s. se pohybuje od 70 000 do 110 000 Kč. Při výběru společnosti však nedbejte pouze na cenu. Mnoho společností totiž udává pouze základní cenu, ke které je třeba připočítat zvlášť ještě celou řadu právních úkonů, jako je přejmenování společnosti či přepis sídla společnosti.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Prodej založené firmy, Ready made a.s. a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.